13 m roeiboot

| Naam | 13 m roeiboot |
| L x B | 13.00m x m |
| Diepgang | 0.00m |
Basisgegevens
| Zoeknaam | 13 m roeiboot |
|---|
Hoofdafmetingen
| LOA | 13.00 |
|---|---|
| Diepgang | 0.00 |
| L.O.H. | 0.00 |
Zeilen
| Spinnaker | 0.00 |
|---|

| Naam | 13 m roeiboot |
| L x B | 13.00m x m |
| Diepgang | 0.00m |
| Zoeknaam | 13 m roeiboot |
|---|
| LOA | 13.00 |
|---|---|
| Diepgang | 0.00 |
| L.O.H. | 0.00 |
| Spinnaker | 0.00 |
|---|