13 m roeiboot

| Name | 13 m roeiboot |
| L x B | 13.00m x m |
| Draft | 0.00m |
Basic info
| Search name | 13 m roeiboot |
|---|
Main dimensions
| LOA | 13.00 |
|---|---|
| Draft | 0.00 |
| L.O.H. | 0.00 |
Sails
| Spinnaker | 0.00 |
|---|

| Name | 13 m roeiboot |
| L x B | 13.00m x m |
| Draft | 0.00m |
| Search name | 13 m roeiboot |
|---|
| LOA | 13.00 |
|---|---|
| Draft | 0.00 |
| L.O.H. | 0.00 |
| Spinnaker | 0.00 |
|---|