Design 164
| Ontwerp nr. | 164 |
| L x B | 9.33m x m |
| Diepgang | 1.95m |
| Rompmateriaal | polyester |
Basisgegevens
| Ontwerp nr. | 164 |
|---|---|
| Rompmateriaal | polyester |
Hoofdafmetingen
| LOA | 9.33 |
|---|---|
| LWL | 7,25 |
| Diepgang | 1.95 |
| L.O.H. | 9.33 |
Zeilen
| Spinnaker | 0.00 |
|---|
| Ontwerp nr. | 164 |
| L x B | 9.33m x m |
| Diepgang | 1.95m |
| Rompmateriaal | polyester |
| Ontwerp nr. | 164 |
|---|---|
| Rompmateriaal | polyester |
| LOA | 9.33 |
|---|---|
| LWL | 7,25 |
| Diepgang | 1.95 |
| L.O.H. | 9.33 |
| Spinnaker | 0.00 |
|---|