Design 254
| Ontwerp nr. | 254 |
| L x B | 12.92m x m |
| Diepgang | 0.00m |
| Rompmateriaal | steel |
Basisgegevens
| Ontwerp nr. | 254 |
|---|---|
| Rompmateriaal | steel |
Hoofdafmetingen
| LOA | 12.92 |
|---|---|
| Diepgang | 0.00 |
| L.O.H. | 12.92 |
Zeilen
| Spinnaker | 0.00 |
|---|
| Ontwerp nr. | 254 |
| L x B | 12.92m x m |
| Diepgang | 0.00m |
| Rompmateriaal | steel |
| Ontwerp nr. | 254 |
|---|---|
| Rompmateriaal | steel |
| LOA | 12.92 |
|---|---|
| Diepgang | 0.00 |
| L.O.H. | 12.92 |
| Spinnaker | 0.00 |
|---|