Design 307

| Ontwerp nr. | 307 |
| L x B | 12.8m x 4m |
| Diepgang | 1.70m |
Basisgegevens
| Ontwerp nr. | 307 |
|---|
Hoofdafmetingen
| LOA | 12.8 |
|---|---|
| LWL | 10.6 |
| Breedte | 4 |
| Diepgang | 1.70 |
| L.O.H. | 0.00 |
Zeilen
| Spinnaker | 0.00 |
|---|

| Ontwerp nr. | 307 |
| L x B | 12.8m x 4m |
| Diepgang | 1.70m |
| Ontwerp nr. | 307 |
|---|
| LOA | 12.8 |
|---|---|
| LWL | 10.6 |
| Breedte | 4 |
| Diepgang | 1.70 |
| L.O.H. | 0.00 |
| Spinnaker | 0.00 |
|---|