Design 312

| Ontwerp nr. | 312 |
| L x B | 13m x m |
| Diepgang | 0.00m |
| Rompmateriaal | aluminium |
Basisgegevens
| Ontwerp nr. | 312 |
|---|---|
| Rompmateriaal | aluminium |
Hoofdafmetingen
| LOA | 13 |
|---|---|
| Diepgang | 0.00 |
| L.O.H. | 13.00 |
Zeilen
| Spinnaker | 0.00 |
|---|

| Ontwerp nr. | 312 |
| L x B | 13m x m |
| Diepgang | 0.00m |
| Rompmateriaal | aluminium |
| Ontwerp nr. | 312 |
|---|---|
| Rompmateriaal | aluminium |
| LOA | 13 |
|---|---|
| Diepgang | 0.00 |
| L.O.H. | 13.00 |
| Spinnaker | 0.00 |
|---|