Design 350

| Ontwerp nr. | 350 |
| L x B | 16.45m x 4.89m |
| Diepgang | 3.20m |
| Rompmateriaal | aluminium |
Basisgegevens
| Ontwerp nr. | 350 |
|---|---|
| Rompmateriaal | aluminium |
Hoofdafmetingen
| LOA | 16.45 |
|---|---|
| LWL | 13.45 |
| Breedte | 4.89 |
| Diepgang | 3.20 |
| L.O.H. | 16.45 |
Zeilen
| Spinnaker | 0.00 |
|---|

| Ontwerp nr. | 350 |
| L x B | 16.45m x 4.89m |
| Diepgang | 3.20m |
| Rompmateriaal | aluminium |
| Ontwerp nr. | 350 |
|---|---|
| Rompmateriaal | aluminium |
| LOA | 16.45 |
|---|---|
| LWL | 13.45 |
| Breedte | 4.89 |
| Diepgang | 3.20 |
| L.O.H. | 16.45 |
| Spinnaker | 0.00 |
|---|