Design 390
| Ontwerp nr. | 390 |
| L x B | 14.3m x m |
| Diepgang | 2.15m |
| Rompmateriaal | aluminium |
Basisgegevens
| Ontwerp nr. | 390 |
|---|---|
| Rompmateriaal | aluminium |
Hoofdafmetingen
| LOA | 14.3 |
|---|---|
| Diepgang | 2.15 |
| L.O.H. | 14.30 |
Zeilen
| Spinnaker | 0.00 |
|---|
| Ontwerp nr. | 390 |
| L x B | 14.3m x m |
| Diepgang | 2.15m |
| Rompmateriaal | aluminium |
| Ontwerp nr. | 390 |
|---|---|
| Rompmateriaal | aluminium |
| LOA | 14.3 |
|---|---|
| Diepgang | 2.15 |
| L.O.H. | 14.30 |
| Spinnaker | 0.00 |
|---|