Design 427

| Ontwerp nr. | 427 |
| L x B | 10.82m x 3,65m |
| Diepgang | 1.10m |
| Rompmateriaal | aluminium |
Basisgegevens
| Ontwerp nr. | 427 |
|---|---|
| Rompmateriaal | aluminium |
Hoofdafmetingen
| LOA | 10.82 |
|---|---|
| Breedte | 3,65 |
| Diepgang | 1.10 |
| L.O.H. | 10.82 |
| Breedte WL | 3,65 |
Zeilen
| Spinnaker | 0.00 |
|---|

| Ontwerp nr. | 427 |
| L x B | 10.82m x 3,65m |
| Diepgang | 1.10m |
| Rompmateriaal | aluminium |
| Ontwerp nr. | 427 |
|---|---|
| Rompmateriaal | aluminium |
| LOA | 10.82 |
|---|---|
| Breedte | 3,65 |
| Diepgang | 1.10 |
| L.O.H. | 10.82 |
| Breedte WL | 3,65 |
| Spinnaker | 0.00 |
|---|