Design 536

| Ontwerp nr. | 536 |
| L x B | 10.00m x 3.56m |
| Diepgang | 1.96m |
| Rompmateriaal | aluminium |
Basisgegevens
| Ontwerp nr. | 536 |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Rompmateriaal | aluminium |
Hoofdafmetingen
| LOA | 10.00 |
|---|---|
| LWL | 9.38 |
| Breedte | 3.56 |
| Diepgang | 1.96 |
| L.O.H. | 0.00 |
Zeilen
| Spinnaker | 0.00 |
|---|

| Ontwerp nr. | 536 |
| L x B | 10.00m x 3.56m |
| Diepgang | 1.96m |
| Rompmateriaal | aluminium |
| Ontwerp nr. | 536 |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Rompmateriaal | aluminium |
| LOA | 10.00 |
|---|---|
| LWL | 9.38 |
| Breedte | 3.56 |
| Diepgang | 1.96 |
| L.O.H. | 0.00 |
| Spinnaker | 0.00 |
|---|